hello
Головна / SEO-оптимізація сайту в Дніпрі / Аудит посилань

Аналіз зовнішніх посилань

Одним з найбільш відповідальних і при цьому часозатратних етапів просування сайту є аналіз зовнішніх посилань. Завданням фахівця є не тільки отримання необхідних даних, а й вірне трактування інформації з подальшим коригуванням посилальної маси, виходячи з типу ресурсу.

Навіщо проводиться контрольний аудит

Незважаючи на те, що алгоритми ранжування сайтів постійно змінюються і з'являються нові методи просування, якісні зовнішні посилання як і раніше залишаються важливим фактором, який враховують пошукові машини.

Посилальний профіль повинен аналізуватися постійно, оскільки частина сайтів може з тих чи інших причин ставати непрацездатною, а окремі посилання можуть зніматися адміністраторами. У деяких випадках, коли проект обслуговується декількома командами, купується одночасно велика кількість зовнішніх посилань, що загрожує санкціями з боку пошукових систем.

Замовити послугу

Посилальний аудит від eMiS включає:

serch-icon

Дотримання термінів

Просування сайтів в суворо обумовлених тимчасових діапазонах.

serch-icon

Індивідуальний підхід

Оптимізуємо план дій під індивідуальні подребності клієнта.

serch-icon

Оптимальні ціни

Розумна вартість всіх послуг, які надає студія.

serch-icon

Сучасні сервіси

Використання перевірених досвідом технологій, які дозволяють домогтися необхідного ефекту в намічені терміни

serch-icon

Гнучкий план робіт

Відстеження процесів і оперативне внесення коректив

serch-icon

Персоналізовані звіти

Звіти, розроблені спеціально під конкретний проект.

Аналіз зворотних посилань: особливості та деталі процесу

Зворотні посилання (беклінки) представляють собою свого роду покажчики, які посилаються на конкретний ресурс. Посилання на ваш сайт є одним з основних етапів його просування. За допомогою беклінків пошукові роботи приходять на ваш сайт для сканування, а тематика вашого ресурсу стає для них більш зрозумілою. Незважаючи на еволюцію алгоритмів, контрольний профіль сторінки і домену в цілому є одним з найважливіших факторів ранжирування.

https://emis.ua/wp-content/uploads/2020/12/analiz-konkurentov-sajta.png

Аналіз зовнішніх посилань на сайт - це не просто отримання кількісних показників, але і визначення якості посилань. Алгоритми, що використовуються в пошукових системах, дозволяють розрізняти хороші і погані беклінки, тому в SEO увага акцентується на їх якості, а не кількості. Велика посилальна маса з трастових ресурсів - це хороший чинник при просуванні сайту. Неякісними вважаються наступні посилання:

  • Беклінки з PBN. Це мережа ресурсів, які належать одному власнику і мають однакові IP-адреса. Створюється для просування основного ресурсу.
  • Посилання з ресурсів з великою кількістю беклінків. Такі сайти створюються виключно для розміщення посилань, а на самого донора кількість посилань мінімально.
  • Нетематичні посилання. Тематика сайту-донора не збігається з тематикою ресурсу-мети. Так само як і в попередньому випадку, такі сайти створюються виключно для розміщення беклінків, тому пошукові машини вважають їх постачальниками спаму.
  • Беклінки з комерційними анкорами. Ідеальний текст посилання - це текст, який максимально природно вписується в статтю, без спаму у вигляді ключових слів.
  • Крізні посилання на низькоякісних сайтах.
Замовити послугу План аналізу зворотніх посилань

Замовити аудит зворотних посилань в студії інтернет-маркетингу eMiS

Просування сайтів - сфера, яка вимагає постійного вдосконалення методів роботи. Разом з тим залишаються максимально ефективними і перевірені часом технології. При їх правильному використанні вони виправдають всі ваші очікування.

Щоб не збитися з курсу, вам знадобиться хороший провідник, яким може стати студія інтернет-маркетингу eMiS. Ми працюємо з будь-якими проектами, незважаючи на масштаби і область інтересів, а підкорюємо якісним сервісом і майстерністю.

Є питання або хочете замовити послугу?

Залиште свої контакти, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

або Телефонуйте нам прямо зараз (050)070-30-40

Останні кейси

case

Кейс по таргетованій рекламі магазину посуду

case

Комплексне просування магазину професійної косметики

case

Кейс по таргетованій рекламі ArtGarden

case

Комплексне просування STEM-школи «INVENTOR»

case

Комплексне просування сайту школи усного рахунку «Соробан»

case

Наша співпраця з Ізраїлем: розробка сайту для PLC

case

Кейс зі створення сайту ОДЦПІТ

case

Кейс зі створення сайту для поліграфії "Днепрограф"

Всі кейси
Завжди з вами на зв'язку
Приходьте в гості м. Дніпро, вул. Робоча, 23К
Напишіть листа office@emis.ua
X