hello
Головна / Відгуки

Відгуки про компанію eMiS

Відгуки про компанію eMiS
logo

Вадим Симанчук

«Займ Інвест Дніпро»

Відео відгук

Молоді, перспективні хлопці, розробили мені сайт zaim.dp.ua по моїй специфіці - займаюся приватними позиками. Дуже приємно працювати, хороші результати по лідам і заявками. Рекомендую!

logo

Олександр Ворона

ОфісМенеджер

Відео відгук

Працюємо з eMiS вже 3 роки, забрали з нас всі питання з просування - контекст, SEO, соц. мережі, зробили нам сайт. Працюють в цих напрямках ефективно, ми задоволені показниками, ефективністю. Плюс кілька років тому впроваджували систему Бітрікс 24, в цьому питанні вони теж стали для нас ключовими підрядниками. Налаштування бізнес процесів, автоматизація, телефонія - все доручили їм, все працює. Можу рекомендувати як нормального адекватного підрядника. Професійно завжди швидко за термінами все роблять. Мені подобається, рекомендую.

logo

Поліна Федотова

Electric-House

Я оцінюю якість створеного для мене веб-сайту на 10 з 10. З приводу рекламної кампанії, поки вона не була запущена, тому я не можу дати рекомендації. У процесі співпраці у мене виникали питання, але персонал оперативно реагував, надавав пояснення і надавав необхідну підтримку. Загалом, складнощів не було. Я вважаю, що рівень обслуговування клієнтів у вашій компанії високий. Колектив виділяється своїм професіоналізмом і прагненням до переваги. Незалежно від рівня складності, співробітники демонструють виняткові зусилля і завжди готові допомогти, що сприяє успішній реалізації проєктів. Хочу висловити подяку за надані послуги та побажати вашій команді прагнення до вдосконалення та підвищення якості послуг. Вірю у ваш потенціал для подальших успіхів і досягнень.

logo

Максим

VSENAVIKNA

Я дуже високо оцінюю якість змін, внесених у вже існуючі наші сайти. Роботи були проведені на професійному рівні, все супер. Що стосується ефективності рекламної кампанії, вона відповідає заявленим прогнозам і продовжує зростати, що радує. У процесі співпраці виникли деякі непорозуміння технічних питань, багато в чому через нашу недостатню компетенцію, а також були проблеми з комунікацією. Однак з часом ми змогли знайти золоту середину і тепер продовжуємо зміцнювати нашу співпрацю. Я хотів би відзначити високий рівень обслуговування клієнтів у вашій компанії. Співробітники оперативно відповідали на всі наші запити і питання, допомагали вирішувати виникаючі проблеми. За це їм величезне спасибІ.

logo

Лобода Іван

SRS PRO SERVICE

Команда добре реалізувала всі завдання при створенні сайту. Щодо ефективності рекламної кампанії, я вважаю, що вона залежить від кваліфікації фахівця і його прагнення до заробітку. Компанія створює чудові умови для розвитку, що є своєрідною поживою для роздумів, яка веде до прагнення і, зрештою, до фінансового успіху. Мій загальний висновок - позитивний, 👍. У процесі співпраці у мене не виникло жодних складнощів або питань. Рівень обслуговування клієнтів був на висоті, все було пояснено зрозуміло і детально. У мене немає ніяких пропозицій або коментарів щодо поліпшення послуг, так як вважаю, що у компанії і так все на належному рівні.

Завжди з вами на зв'язку
Приходьте в гості м. Дніпро, вул. Робоча, 23К
Напишіть листа office@emis.ua
X