hello
Головна / Кейси / Зростання продажів більш ніж на 300% за рахунок SEO-просування (приклад магазину зоотоварів)

Зростання продажів більш ніж на 300% за рахунок SEO-просування (приклад магазину зоотоварів)

photo

Послуга: SEO-просування c щомісячною оплатою.

Тематика:
товари для тварин.

Цільовий регіон просування: Україна.

Мета: трафік (залучення клієнтів) і продажу.

Період просування: з вересня 2014 р

Магазин великий, показовим є зростання трафіку і продажів на сайті

Команда eMiS виконала роботи індивідуального інтернет-маркетингу: Проведено SEO-аудит сайту. Перенесли сайт на іншу CMS в 2015 році, найбільш прийнятну для інтернет-магазину - Open Card. Чому прийняли таке рішення? В кінці 2014 року курс валют був нестабільним. Ціни на товари в інтернет-магазині прив'язані до долара. Команда eMiS вирішила питання з швидким, масовим зміною цін на сайті, так як WordPress не має достатнього функціоналу для правильної роботи інтернет-магазинів. Більш того, Open Card заточений під створення інтернет-магазинів. WordPress - відмінний конструктор для блогу, корпоративного сайту, візиток і односторінкових лендінгом.

Кількість сеансів до перенесення на нову CMS, по днях:

Рост трафика до переноса на новую CMS

Кількість сеансів после перенесеного на нову CMS, по днях:

Рост трафика на сайте после переноса на новую CMS

Як бачимо, просідання трафіку було недовгим. Сайт після перенесення відчував себе відмінно, радів новими цінами. Покупцеві не потрібно було уточнювати точну вартість товару. =)

ПЕРЕРОБКА СТРУКТУРА САЙТУ.

В меню сайту додали підкатегорії виробників кормів для домашніх вихованців. Це дозволило розподілити вагу посилань для категорій. Крім того, додали товарний фільтр в лівій частині сторінки. Користувач тепер може з легкістю впорядкувати товари за типом, цінового діапазону, виробнику і тд. Це нововведення поліпшило не тільки юзабіліті сайту, але і позитивно відбилося на збільшенні трафіку. Так як пошукові системи почали індексувати сторінки з результатами фільтрації, кількість позицій в топах збільшилася. Також, провели роботи з передачі внутрішнього ваги від сторінок товарів до сторінок категорій. Реалізація була у вигляді невеликої виноски в кінці тексту за типом «Схожі товари Ви можете знайти в розділі« Розділ »»

БУЛО СКЛАДЕНО СЕМЕНТИЧНЕ ЯДРО САЙТУ

Основним завданням було створення на сайті корисних для користувача цільових сторінок, які легко будуть знаходитися в пошуку. Структура створювалася на основі семантичного ядра, яке складається з декількох тисяч запитів. Додали нові підкатегорії з різними параметрами, наприклад, виробник і т. Д. Для низькочастотних запитів зроблені фільтри. На всі цільові сторінки написали унікальні, креативні тексти для цікавого прочитання. Складено технічне завдання по виправленню помилок, оптимізації сторінок сайту і написання нових текстів. Після виконання всіх технічних робіт по сайту, почали закуповувати посилання. Проводилося систематичне наповнення блогу статтями.

РЕЗУЛЬТАТИ РОБІТ ПО SEO

  1. Кількість трафіку з пошукових систем за жовтень 2015 по порівнянні з аналогічним періодом 2014 р зросла більш ніж на 290%

Трафик из поисковиков за октябрь 2015

2. Кількість транзакцій через інтернет-магазин в жовтні 2015- 123. В аналогічному періоді 2014 року, коли сайт тільки прийшов до нас на просування, - 28 транзакцій. Разом понад 300% зростання!

Сравнение транзакций до продвидвижения и после года раскрутки в том же диапазоне дат.Крім продажів через інтернет-магазин ще така ж кількість угод здійснюються по телефону. З інформації від клієнта, співвідношення заявок з сайту і дзвінків 50 на 50.

 

 

 

 

 

ВИСНОВКИ

Просуватися у нас вигідно! Менш ніж за рік Ваш інтернет-магазин може втричі збільшити продажі, завдяки послугам наших SEO-фахівців. І це не межа! Додаткові послуги інтернет-маркетингу впевнено піднімуть позиції на інших «полицях» інетрнет!

ПРОСУВАЙТЕ САЙТ В eMiS company!

До нової зустрічі!

Завжди з вами на зв'язку
Приходьте в гості м. Дніпро, вул. Робоча, 23К
Напишіть листа office@emis.ua
X