hello
Головна / Блог / Кейс зі створення сайту EngaMusic

Кейс зі створення сайту EngaMusic

photo

Наш замовник "EngaMusic" - це академія мистецтв де музика надихає з 2014 року! Надають програму навчання для кожного віку.

Головні завдання

Перед нами було завдання – створити веб-сайт для "EngaMusic", корпоративний сайт, на якому буде основна інформація про Академію Мистецтв та особливий дизайн. Цей сайт мав бути для клієнта візитною карткою, де можливо дізнатися про всі послуги та проекти EngaMusic. Нашим завданням було:

  • Розробити сайт, що сприятиме збільшенню потоку нових учів та підвищенню підвищення довіри до академії. Оскільки важливо було відобразити наміри цього проекту та показати справжню академію де дійсно навчають та дають не тільки теоритичні знання.
  • Також створити особливий дизайн, де використовували відео та особистий контент від Engam.

Реалізація завдань

1.Маркетингове дослідження

Перед тим, як розпочати роботу над веб-сайтом, ми виконали маркетингове дослідження конкурентного ринку. Це було необхідним кроком для створення потужного ресурсу, спрямованого на задоволення потреб цільової аудиторії. Далі ми розробили прототип веб-сайту з урахуванням необхідної структури та бажаного функціоналу.

Analytics

2. Розробка сайту

  1. Вибір CMS: В якості системи управління контентом (CMS) для нашого сайту була обрана WordPress. Він більше підходив до поставлених задач.

Перейдемо до покращення користувацького досвіду:

  1. Мобільна версія сайту: Ми створили спеціальну мобільну версію сайту, яка забезпечує комфортну навігацію та використання сайту на будь-яких мобільних пристроях. Це зроблено з метою збільшення кількості клієнтів, які звертаються до нас зі своїх смартфонів і планшетів.
  1. Оптимізація відображення послгу: Важливо було зробити інформацію про кожну послугу окремо та відобразити усю потрібну інформацію для кожного клієнта. Від опису, тарифіф до етапів навчання.
  1. Форма замовлення зворотного дзвінка: Ми впровадили форму для замовлення зворотного дзвінка, щоб надати клієнтам ще один зручний спосіб зв'язку з нами. Вона існує на кожній сторінці аби клієнту було зручніше отримати потрібну інформацію

Ці кроки спрямовані на покращення взаємодії з користувачами та зробити наш сайт більш привабливим та функціональним для клієнтів.

  1. Відтворення сторінок під кожен прект: Також окрім послуг у клієнта були власні проекти, такі як SummerCamp та World of the Talent. Під кожен з них потрібно було розписати інформацію та зробити відео-блоки, портфоліо.
  1. Різні філіали: У клієнта було два філіали і на кожному з них була різна інформація по викладачам, тарифам та послугам. Ми змогли все це оптимізувати та зробити зручне перемикання між філіалами для клієнтів.
  1. Оптимізація сторінок сайту: Також для клієнта та нас в задачах стояла оптимізація сайту. Тому ми оптимізували увесь контент що нам надавали для сайту та пропрацювали структуру для швидкого завантаження кожної зі сторінок.

Тестування

Після закінчення робіт по розробці сайту ми провели детальне тестування сайту. Це проводиться для виключення несправностей на сайті і виявлення дрібних недоробок. Після того, як сайт протестований, внесли останні правки.

Developer

Результат

Сайт компанії "EngaMusic" вражає своїм стилем та функціональністю. Одним із ключових досягнень є успішне впровадження унікальності музичної академії та втілення довіри до кожного з викладачів. Сайт приваблює своєю стилістикою та інтуїтивно зрозумілим меню, яке послуговується як зручною картою для користувачів, допомагаючи їм легко знайти потрібні послуги/проекти та інформацію для зручного та швидкої консультації.

Дизайн сайту - це втілення сучасності та академії мистецтва. Він не завантажений зайвим контентом, а замість цього максимально ретельно пророблений і орієнтований на зручність для клієнтів. Інформаційний контент спрямований на підвищення зацікавленості потенційних клієнтів та спонукає їх до ознайомлення з послугами. Крім того, весь контент оптимізований під вимоги пошукових систем, що робить сайт більш видимим для інтернет-пошуку і допомагає залучати нових клієнтів.

Загалом, сайт "EngaMusic" відображає важливість комфорту і задоволення користувачів, а також високий стандарт професіоналізму компанії у сфері, де конкуренція щоразу зростає.

Завжди з вами на зв'язку
Приходьте в гості м. Дніпро, вул. Робоча, 23К
Напишіть листа office@emis.ua
X