hello
Головна / Блог / Кейс зі створення сайту SRS Pro Service

Кейс зі створення сайту SRS Pro Service

photo

Наш замовник "SRS Pro Service" спеціалізується на установці та обслуговуванні пасивної безпеки, включаючи подушки безпеки, а також на ремонті та відновленні систем безпеки після аварій.

Головні завдання

Перед нами було завдання – створити веб-сайт для "SRS Pro", корпоративний сайт, який надає послуги ремонту та відновлення подушок безпеки різних видів та інших послуг. У вас були головні задачі:

  • Розробити сайт, що сприятиме збільшенню потоку замовлень та втілення довіри для клієнта, котрий бажає отримати завдяки оптимальній структурі та високоякісній технічній реалізації.
  • Також створити зручний та впізнаваємий дизайн, який підсилить імідж SRS.

Реалізація завдань

1.Маркетингове дослідження

Перед тим, як розпочати роботу над веб-сайтом, ми виконали маркетингове дослідження конкурентного ринку. Це було необхідним кроком для створення потужного ресурсу, спрямованого на задоволення потреб цільової аудиторії. Далі ми розробили прототип веб-сайту з урахуванням необхідної структури та бажаного функціоналу.

Analytics

2. Розробка сайту

  1. Вибір CMS: В якості системи управління контентом (CMS) для нашого сайту була обрана WordPress, відома та популярна у всьому світі.

Перейдемо до покращення користувацького досвіду:

  1. Мобільна версія сайту: Ми створили спеціальну мобільну версію сайту, яка забезпечує комфортну навігацію та використання сайту на будь-яких мобільних пристроях. Це зроблено з метою збільшення кількості клієнтів, які звертаються до нас зі своїх смартфонів і планшетів.
  1. Оптимізація форми заповнення для клієнта: Оскільки для нашого клієнта дуже важливі телефонні дзвінкі та СМС для спілкування з клієнтом, ми зробили кілька видів для зв'язку с сервісом аби клієнту було легше отримати консультацію.

Ці кроки спрямовані на покращення взаємодії з користувачами та зробити наш сайт більш привабливим та функціональним для клієнтів.

4. Написання тексту: З наданої інформації клієнтом та аналізуючи конкурентів, ми зробили якісні текста завдяки навикам нашого Копірайтера та зробили зведення з ключовими словами.

Тестування

Після закінчення робіт по розробці сайту ми провели детальне тестування сайту. Це проводиться для виключення несправностей на сайті і виявлення дрібних недоробок. Після того, як сайт протестований, внесли останні правки.

Developer

Результат

Сайт сервісу "SRS Pro" вражає своєю зручністю та функціональністю. Одним із ключових досягнень є успішне впровадження мобільної версії сайту, яка гарантує бездоганне відображення на будь-яких пристроях. Сайт приваблює своєю простотою та інтуїтивно зрозумілим меню, яке послуговується як зручною картою для користувачів, допомагаючи їм легко знайти потрібну послугу та інформацію для зручного та швидкого отримання консультації.

Дизайн сайту - це втілення сучасності та мінімалізму. Він не завантажений зайвим контентом, а замість цього максимально ретельно пророблений і орієнтований на зручність для клієнтів. Інформаційний контент спрямований на підвищення зацікавленості потенційних клієнтів та спонукає їх до довіри сервісу. Крім того, весь контент оптимізований під вимоги пошукових систем, що робить сайт більш видимим для інтернет-пошуку і допомагає залучати нових клієнтів.

Загалом, сайт "SRS Pro Service" відображає важливість довіри і задоволення користувачів, а також високий стандарт професіоналізму компанії у сфері, де конкуренція щоразу зростає.

Завжди з вами на зв'язку
Приходьте в гості м. Дніпро, вул. Робоча, 23К
Напишіть листа office@emis.ua
X