hello
Головна / Кейси / Кейс зі створення сайту ОДЦПІТ

Кейс зі створення сайту ОДЦПІТ

photo
Замовник ОДЦПІТ - це спеціалізоване поліграфічне установа з багаторічним досвідом в сфері друку документів про вищу освіту, студентських та шкільних квитків.

Загальні завдання

Замовник звернувся до нас для створення нового сайту з мінімалістичним дизайном. Старий сайт уже не відповідав сучасним технічним нормам і не був привабливим для клієнтів. Тому завдання при розробці нового сайту були наступними:
 • Розробити сучасний сайт з привабливим дизайном, який буде приносити потік нових клієнтів.
 • Зробити сайт інтуїтивно зрозумілим і простим у використанні для користувачів.
 • Розробити адаптивну версію сайту, для комфортного використання ресурсу з різних пристроїв.
 • Лаконічно розмістити масив контенту, візуально не перевантажуючи сайт.
 • Переробка структури ресурсу для поліпшення юзабіліті.

Етап 1. Маркетингове дослідження

Для того, щоб роботи по сайту принесли максимальний результат, перед початком розробки наші фахівці проводять глибокий аналіз ніші ринку України. Для цього провели дослідження цільової аудиторії сайту, проаналізували основних конкурентів і внаслідок чого з'ясували ключові фактори успіху, які найбільш цікаві клієнтам. Після проведення детального дослідження було опрацьовано план робіт по проведенню редизайну сайту.

Етап 2. Дизайн

Сайт створювався для вузьконаправленої тематики друку документів про освіту. Тому в макетах представлений мінімалістичний дизайн і суворе колірне рішення. Логотип створювався виходячи із загального колірного рішення і тематики проекту: Logo white - odcpitГоловною метою було домогтися встановлення контакту з відвідувачами для здійснення ними цільових дій. Тому увагу користувачів звертається на широкий асортимент, зручність і переваги. glavnaja-odcpit

Етап 3. Розробка сайту

В якості системи управління сайтом була обрана CMS WordPress, яка є однією з найпопулярніших і надійних в світі. Була продумана структура, інформаційні блоки, що підвищують довіру до компанії, як до виробника з великим досвідом в сфері поліграфії. Відвідувачу сайту важливо знати, які переваги він отримає від роботи з компанією: Виведений блок схеми роботи з компанією: klientu-odcpit На головній представлені основні підкатегорії продукції: produkcija Замовник використовує новітнє обладнання, яке ми також відбили на головній: nashe-oborudovanije-odcpit На сторінці "Як замовити" детально описується процес оформлення офіційних документів з боку навчального закладу. Всі сторінки розташовані не далі одного кліка для зручності користування. Присутній кілька форм зворотного зв'язку з компанією. Також важливим критерієм для будь-якого сайту є його адаптивність, тому ми створили адаптивний дизайн для комфортного відображення на всіх пристроях. zakazat-zvonok-odcpit

4. Роботи по SЕО

Ми вважаємо за краще використовувати комплексний підхід. Паралельно над проектом працюють фахівці різного профілю. Seo-фахівці взяли участь в розробці проекту і склали перелік робіт по оптимізації сайту для пошукових систем:
 • Усунуто посилання на сторонні ресурси.
 • Оптимізована швидкість завантаження сторінок сайту під стандарти Гугл і Яндекс.
 • Створено seo-тексти для збільшення частки органічних запитів.
 • Для всіх сторінок прописані оптимізовані метатеги.
 • Додатково оптимізовані сторінки пагінацію.
 • Оптимізовано зображення на сайті. Прописані атрибути title і alt.
 • Вивірені і виправлені помилки мобільної версії сайту.

Результати

Сайт створено відповідно до переваг цільової аудиторії і завдяки проробленої структурі є зручним і функціональним. Завдяки адаптивної верстці сайт відображається коректно на будь-яких пристроях і браузерах. Дизайн сайту мінімалістичний і виконаний в спокійних тонах. Оцініть наш проект ОДЦПІТ. Після проведення робіт по редизайну сайту проект перейшов на SEO просування для збільшення позицій в пошукових системах.
Завжди з вами на зв'язку
Приходьте в гості м. Дніпро, вул. Робоча, 23К
Напишіть листа office@emis.ua
X