hello
Головна / SEO-оптимізація сайту в Дніпрі / Лінкбілдінг

Лінкбілдінг

Для того щоб домогтися якісних і стійких результатів в просуванні сайту, кваліфікований СЕО-фахівець використовує комплексні рішення, побудовані на базі ефективних і самодостатніх методів. Одним з них є лінкбілдінг (linkbuilding), або посилальне просування, яке при правильній реалізації здатне забезпечити релевантний і постійний трафік на сайт. Алгоритми пошукових машин Google і Яндекс постійно удосконалюються і доповнюються, але зовнішня оптимізація була і залишається важливою частиною, що впливає на ранжування ресурсів.

Замовити послугу Лінкбілдінг

Лінкбілдінг від eMiS - це:

serch-icon

Прозора звітність

Працюємо по відкритому бюджету на закупівлю посилань. Надаємо звіт по кожному посиланню.

serch-icon

Величезна база дорорів

За більш ніж 10 років роботи на ринку ми зібрали і відфільтрували список донорів, продовжуючи його вдосконалювати.

serch-icon

Знижки на посилання

Закуповуючи посилання через наше рекламне агенство ви можете розраховувати на знижки на більшості інформаційних ресурсів.

Чому такий важливий лінкбілдінг для SEO

Такий впливаючий на ранжування фактор, як посилання, дозволив компанії Google зайняти чільну позицію на ринку пошукових систем в кінці 90-х років. Один з її засновників винайшов PageRank - показник, який пошукові роботи використовували для того, щоб оцінити якість сторінки, в якійсь мірі спираючись на кількість беклінків, що вказують на неї. Надалі PR був використаний в якості одного з компонентів загального алгоритму.

Основною концепцією PageRank стала довіра: якщо на сторінку посилаються, значить, вона є трастовою. Усвідомивши це, СЕО-фахівці знайшли способи маніпулювати PR і результатами видачі. У відповідь на це компанія Google стала приділяти більше уваги розробці алгоритмів, які дозволили б виявити подібні маніпуляції. Надалі це призвело до того, що пошукова система перестала брати до уваги такі важливі раніше фактори, як наявність сайту в веб-каталогах і отримання зворотних посилань (низькоякісних).

Незважаючи на все це, немає ніяких сумнівів в тому, що якщо ваш ресурс отримує високоякісні посилання, то це покращує його ранжування і видимість в пошуковій видачі.

Замовити послугу

Що являє собою linkbuilding

Лінкбілдінгом є метод посилального просування, в якому для оптимізації ресурсу використовується велика кількість зовнішніх посилань. На відміну від звичайного нарощування посилальної маси, в лінкбілдінгу практикують більш ретельний аналіз кожного ресурсу-донора, а тому цей метод з точки зору пошукових машин є більш природним, а значить, і ефективним.

Linkbuilding передбачає поступове нарощування маси. Для цього можуть бути використані як природні, так і покупні посилання. Природними вважаються беклінки, які адміністратори сайтів або користувачі розміщують самостійно, оскільки вважають контент або послуги сайту-реципієнта корисними. Вони безкоштовні і є більш ефективними, ніж СЕО-посилання, які використовуються спеціально для впливу на результати пошуку. Для того щоб у сайту росла природна посилальна маса, необхідно наповнювати його інформативними і корисними матеріалами.

Що стосується покупних посилань, які можна придбати на спеціальних агрегаторах, то вони також можуть працювати не менш ефективно, ніж природні. Для цього слід створювати якісний контент і підбирати платформи, на яких він буде максимально затребуваний.

Що таке linkbuilding
Замовити послугу

Існують наступні види посилань:

 • анкорні і безанкорні;
 • відкриті для індексації та закриті;
 • вічні і орендовані.

Посилання з анкором - це беклінки, які вшиті в текст, і, бачачи їх, користувач розуміє, що чекає його після переходу. Анкор повинен органічно вписуватися в контент - за цим суворо стежать алгоритми пошукових систем.

Анкор і текст безпосередньо у посиланні дозволяють пошуковим машинам визначати релевантність посилання сайту-донору, що впливає на його ранжування. Не варто забувати, що пошукові системи дуже обережно ставляться до комерційних анкорів, в яких користувачеві пропонується здійснити якісь дії: купити, продати, оформити і т. д. При великій кількості таких анкорів сайт може потрапити під фільтр.

А ось до безанкорних посилань пошуковики ставляться дуже лояльно. Як правило, в них вказані загальні слова, наприклад, «читати», «далі», «подивитися» і т. д.

Посилання бувають здатні до індексації та не здатні. В останніх через атрибут nofollow пошуковим машинам по посиланню не передається індекс цитування: таким чином, їм дається вказівка, що власник ресурсу не хоче, щоб пошуковий робот переходив по ній, підвищуючи контрольну вагу сайту. При відсутності цього атрибуту посилання за замовчуванням індексується. Якщо посилання розміщується на трастовому ресурсі, а в коді присутній атрибут nofollow, - це не означає, що в цьому немає сенсу. Навіть недоступні до індексації посилання впливають на позиції сайту і є джерелом трафіку.

Закупівля посилань

Що стосується «вічних» і орендованих посилань, то різниця між ними очевидна: перші розміщуються на ресурсах до тих пір, поки ви оплачуєте послугу сайту-донору, а другі існують, поки залишається працездатним сам сайт.

Замовити послугу

Лінкбілдінг в студії eMiS: етапи робіт

Лінкбілдінг-компанія складається з цілого набору компонентів. Визначимо основні з них:

 • Постановка завдань. Лінкбілдінг є одним з різновидів інтернет-маркетингу, тому в ньому також повинні бути поставлені завдання ще до початку робіт. Це допоможе сформувати стратегію, яка дозволить домогтися високих результатів. Цілі кампанії повинні бути узгоджені з загальними цілями вашого проекту, пов'язані з реальними організаційними завданнями.
 • Визначення активів. Основою будь-якої кампанії в рамках лінкбілдінга повинен бути актив, який буде використовуватися для отримання посилань. Таким чином, ви зможете викликати інтерес у користувачів, до яких збираєтеся звернутися. Активи залежать від роду діяльності. Їх прикладами можуть служити контент, інформація, товари і т. д.
 • Типи посилань. При розробці стратегії повинні бути визначені типи посилань. Це можуть бути посилання на внутрішні сторінки товарів або категорій, посилання, що містять ключові слова або назва бренду, і т. д.
 • Пошук сайтів-донорів. Найвідповідальніший момент, від якого багато в чому залежить успіх кампанії. На цьому етапі слід визначити ресурси, де ваша пропозиція (товар, послуги, контент) буде цікавою.
 • Визначення цільової аудиторії. Після того як будуть опрацьовані всі попередні етапи, визначити цільову аудиторію буде зовсім неважко.
 • Аутріч. Щоб розповісти людям про ваші товари або контент, потрібно експлуатувати найбільш відвідувані майданчики. Для цього найкраще використовувати такий метод, як аутріч, який має на увазі комунікацію з блогерами, веб-майстрами, власниками сайтів з метою розміщення на їх ресурсі посилань.
Замовити послугу Лінкбілдінг в студії eMiS

Замовте лінкбілдінг в студії інтернет-маркетингу eMiS

Авторитет вашого сайту може і буде рости, якщо грамотно скористатися таким інструментом, як лінкбілдінг. Це найприродніший і правильний метод просування, результати якого не змусять себе чекати.

Щоб не збитися з курсу, вам знадобиться добрий провідник, яким може стати студія інтернет-маркетингу eMiS. Наші основні переваги:

 • просування сайтів в суворо обумовлених тимчасових діапазонах;
 • індивідуальний підхід до потреб клієнтів;
 • широкий асортимент опцій для вирішення різних завдань, що стоять перед замовником;
 • розумна вартість всіх послуг, які надає студія;
 • персональні консультації;
 • використання перевірених досвідом технологій, які дозволяють домогтися необхідного ефекту в намічені терміни;
 • оптимальний час виконання поставлених завдань за рахунок добре організованої командної роботи;
 • відстеження процесів і оперативне внесення коректив;
 • детальні звіти по кожному проекту.

Ми працюємо з будь-якими проектами, незважаючи на масштаби і область інтересів, ваше фактичне місце розташування (ми працюємо з замовниками з будь-яких регіонів України), а підкорюємо якісним сервісом і майстерністю.

Замовити послугу

Є питання або хочете замовити послугу?

Залиште свої контакти, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

або Телефонуйте нам прямо зараз (050)070-30-40

Останні кейси

case

Кейс по таргетованій рекламі магазину посуду

case

Комплексне просування магазину професійної косметики

case

Кейс по таргетованій рекламі ArtGarden

case

Комплексне просування STEM-школи «INVENTOR»

case

Комплексне просування сайту школи усного рахунку «Соробан»

case

Наша співпраця з Ізраїлем: розробка сайту для PLC

case

Кейс зі створення сайту ОДЦПІТ

case

Кейс зі створення сайту для поліграфії "Днепрограф"

case

Кейс зі створення сайту EngaMusic

case

Кейс зі створення сайту Ворота Центр

case

Кейс зі створення сайту SRS Pro Service

case

Кейс зі створення сайту Electric-House

case

Кейс зі створення сайту Mariana2Mars

Всі кейси
Завжди з вами на зв'язку
Приходьте в гості м. Дніпро, вул. Робоча, 23К
Напишіть листа office@emis.ua
X